Mājas lapu izstrāde

Dizaina studija „Bumbierkoks” piedāvā individuālu mājas lapas dizaina izstrādi. Tā kā mājas lapu izveidē netiek lietoti šabloni, katrs darbs ir unikāla dizaina un tehnisko risinājumu sintēze. Tā ir pielāgota uzņēmuma stilam un vērtībām, ejot izaugsmes ceļu no idejas līdz gatavai mājas lapai. 

 

Mājas lapu izstrāde kopā ar „Bumbierkoks” ietver:

Mājas lapu izstrādē nodrošinām ne tikai tehniskus parametrus un dizaina „odziņas”, bet arī lietotājam draudzīgu izkārtojumu. Tā ir brīvība izvēlēties arī mājas lapas uzturētāju. 

 

Izmantojot satura vadības sistēmu CMS, ikvienam klientam tiek sniegta iespēja viegli un ērti papildināt vai atjaunot mājas lapas saturu. Gatavo mājas lapu ir iespējams ērti papildināt ar dažādām papildus sīkprogrammām vai jaunām stila sagatavēm, piemēram, blogu, forumu, integrēt sociālos medijus (Facebook, Twitter u.c.).

 

Mājas lapu izstrāde paredz ērtas administrēšanas sistēmās i18n un l10n, kas atbalsta vairāku valodu izvēli. Tās saglabā pamatvalodā izstrādātās mājas lapas dizainu un paredz internacionālu detaļu nomaiņu, piemēram, laika un datuma, valūtas formātu, mērvienības u.c.

 

Izveidojot mājas lapu, tajā tiek iekļauti kodi un parametri, lai tā būtu draudzīga Google meklētājam. Tāpat tiek pieslēgts apsekojuma rīks Google Analytics. Tas ļauj iegūt datus, kā lietotāji ir atraduši jauno mājas lapu, kā to pētījuši, cik ilgi uzturējušies u.c. 

 

HTML vēstules un baneri

Lai maza ideja top par mājas lapas dizaina privilēģiju! Reklāmu, kampaņu vai atsevišķa projekta ietvaros piedāvājam izstrādāt gan animētus Flash banerus, gan GIF failus. 

RITO mājaslapas dizains

Dizaineri Gatis Poikāns un Līga Priedeslaipa izstrādāja mājaslapas dizainu RITO trauku un virtuves piederumu internetveikalam.

© 2012, Bumbierkoks. Visas tiesības paturētas.