Reklāmas materiāli

Drukātie reklāmas materiāli

Bukleti, vizītkartes, brošūras, plakāti, apsveikumi, ielūgumi, flajeri, vobleri – drukāto materiālu gatavošanā individuāls darbs ir veiksmīga rezultāta priekšnoteikums. Tas ir serviss, kas klientam nodrošina ērtumu un pārliecību par galaprodukta konkurētspēju un unikalitāti. Lai neapjuktu plašajā piedāvājumu klāstā, tieši laikā būs profesionāļa konsultācija, kas palīdzēs izvēlēties folijspiedi, UV laku, sietspiedi, ofseta druku vai citas kvalitātes!

 

Multimediju izstrādājumi

Viens no labākajiem veidiem, kā uzsvērt sava produkta, pakalpojuma, uzņēmuma vai idejas labās īpašības, ir radīt oriģinālu prezentāciju. Tas var būt arī CD ieraksts vai daudzkārt izmantojams prezentāciju paraugs jeb tā sauktais template. Lai šādiem šķietami vienkāršiem produktiem radītu pievienoto vērtību, lieti noderēs „Bumbierkoks” dizaineru zelta rokas un idejas! Tā ir iespēja radīt risinājumu, kas aizrauj un iedvesmo – ar video, interneta saitēm, animāciju vai citām interesantām detaļām. 

Mēbeļu katalogs

Izstrādājām un nodrukājām skaistu mēbeļu katalogu vācijas tirgum, kurā savu produkciju veiksmīgi realizē Latvijas mēbeļu ražotājs "Pinus GB"

© 2012, Bumbierkoks. Visas tiesības paturētas.