Vides reklāma

Outdoor reklāma

"Bumbierkoks" var lepni teikt – mūsu dizaineru arsenālā ir spēcīgi izkopta individualitātātes izjūta, plaša pieredze un oriģinālas idejas. Outdoor reklāmā tā sākas no dizaina izstrādes un maketēšanas līdz produktam, kas derēs autobusu reklāmai, pieturvietu plakātiem, reklāmas stabiem vai citiem informācijas nesējiem. Taču īpašs know-how "Bumbierkoks" komandai ir netradicionālu, oriģinālu reklāmu vai vides objektu radīšanā.   

 

Indoor reklāma

Lai noformētu skatlogu, radītu plakātu, izstāžu stendu, uzlīmi, ploteru, unikālu fototapeti vai reklāmu telpām, “Bumbierkoks” palīdzēs ne tikai nonākt līdz individuāla dizaina risinājumam, bet izvēlēties arī atbilstošāko materiālu, kas izcels produkta īpašības. Tas var būt viegls putukartons, comatex materiāls, tekstīlija, kartons, papīrs vai jebkurš cits produkts. Kā orientēties plašajā materiālu piedāvājumā? Mēs palīdzēsim!

Spice Home kafejnīcas Home Lounge reklāma – lielas grāmatas Spicē

Ļoti interesants un radošs projekts. T/c "Spice" izvietotas lielas grāmatas, kā vides reklāmas objekti, kuras reklamē kafejnīcu "Home Longe", kura atrodas t/c "Spice Home". "Home Lounge" ir klusa un mājīga kafejnīca, kur var apskatīt daudz dizaina grāmatas un smelties idejas mājokļa iekārtošanai. Grāmatas pilnībā ir mūsu roku darbs.

© 2012, Bumbierkoks. Visas tiesības paturētas.