Vides reklāma

Outdoor reklāma

"Bumbierkoks" var lepni teikt – mūsu dizaineru arsenālā ir spēcīgi izkopta individualitātātes izjūta, plaša pieredze un oriģinālas idejas. Outdoor reklāmā tā sākas no dizaina izstrādes un maketēšanas līdz produktam, kas derēs autobusu reklāmai, pieturvietu plakātiem, reklāmas stabiem vai citiem informācijas nesējiem. Taču īpašs know-how "Bumbierkoks" komandai ir netradicionālu, oriģinālu reklāmu vai vides objektu radīšanā.   

 

Indoor reklāma

Lai noformētu skatlogu, radītu plakātu, izstāžu stendu, uzlīmi, ploteru, unikālu fototapeti vai reklāmu telpām, “Bumbierkoks” palīdzēs ne tikai nonākt līdz individuāla dizaina risinājumam, bet izvēlēties arī atbilstošāko materiālu, kas izcels produkta īpašības. Tas var būt viegls putukartons, comatex materiāls, tekstīlija, kartons, papīrs vai jebkurš cits produkts. Kā orientēties plašajā materiālu piedāvājumā? Mēs palīdzēsim!

Fischer skatlogu noformējums

Skatlogu dizaina izstrāde FISCHER slēpošanas inventāra reklāmai. Fonā tika izmantots ziema skats un priekšplānā sportisti, kuri izcīnījuši medaāļas ar FISCHER inventāru.

© 2012, Bumbierkoks. Visas tiesības paturētas.