Par mums

Dizaina studija „Bumbierkoks”

Dizaineri

Atrodi savu mākslinieku! Mums jau uzticas atzīti vietējie un starptautiskie uzņēmumi, piemēram, tirdzniecības komplekss „Spice”, „Putnu fabrika Ķekava”, tirdzniecības uzņēmums „Evermen”, mežu apsaimniekotājs „Rīgas Meži”, augsto tehnoloģiju uzņēmums „Sidrabe” u.c. Mēs lepojamies gan ar saviem klientiem, gan komandu, kurā sastapušies cilvēki, kas papildina un iedvesmo viens otru. 

 

 

Gatis PoikānsGatis Poikāns, uzņēmuma direktors

Gatim ir vairāk kā 15 gadu pieredze dizaina nozarē, kas gūta darbā ar dažādu nozaru uzņēmumiem. Meistarības pamati sākotnēji apgūti Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā, bet vēlāk Latvijas Mākslas akadēmijas tēlniecības nodaļā. Gati raksturo precizitāte, konstruktīvi risinājumi, monumentāls skatījums un spēja operatīvi rast kompromisus, lai vēlamās dizaina idejas sasniegtu visaugstvērtīgāko iespējamo rezultātu. Gatis ir mākslinieks ar uzņēmēja dvēseli, kurš nebaidās realizēt radošas idejas, kas aizrauj un iedvesmo. 

 

 

 

Anitra EglīteAnitra Eglīte, dizainere

Anitra lepojas ar iegūto maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļā. Lai gan sākotnēji Anitras uzskatos īstā māksla ieņēma tikai tradicionālas formas, piemēram, glezniecību un grafiku, var teikt, ka viņa ar datordizainu „saslima” kopš pirmā klikšķa Photoshop programmā. Tas bija mirklis, kurā radās aizrautība un iedvesma, kas nu jau uzkrāta vairāk kā 15 gadu garumā. Anitra vienmēr tiecas, lai sadarbības rezultāts būtu izcils - gandarīts mākslinieks un apmierināts klients!

 

 

 


Līga Stāmere
, dizainere

Līga dizaina izglītību ir ieguvusi, studējot Rēzeknes Augstskolas Interjera dizaina programmā. Taču jau studiju laikā, strādājot galvenokārt ar telpu dizainu, radās vēlme savas zināšanas pielietot grafiskajā dizainā. Darbā vadās pēc moto: ''Kas der visiem – tas neder nevienam'', tāpēc cenšas radīt individuālus un radošus dizainus. Savas idejas vislabprātāk realizē plakātu, reklāmu un uzņēmumu grafiskās identitātes veidošanā.

 

 

 

 


Aigars Šķirmants
, dizainers

Aigars savas zināšanas dizainā ir ieguvis absolvējot Rēzeknes Augstskolas Interjera dizaina un Vides dizaina programmas. Strādājot pieturas pie atziņas, ka viss vienkāršais ir ideāls, bet arī ideālajam vajag savu ''odziņu''! Aigaru interesē 3D programmu apgūšanu un telpisku objektu veidošana tajās. Arī savos grafiskā dizaina darbos cenšas pielietot paša veidotos 3D objektus.

© 2012, Bumbierkoks. Visas tiesības paturētas.